Ballagás és tanévzáró

Hivatalosan is kezdetét vette a diákok számára a nyári szünet. Az Illyés-iskola a közelmúltban tartotta meg ünnepélyes tanévzáróját, és elbúcsúztak a végzős diákoktól is.

A nyolcadik osztályosokat Papp Gábor polgármester és Simonné Gál Gyöngyi iskolaigazgató búcsúztatta, a polgármester ez évben is átadta az Illyés-plakettet annak a nyolcadikosnak, aki példamutató munkájával, magatartásával, a közösségért végzett tevékenységével érdemelte ki az elismerést. A díjat ez évben Horváth Dávid vehette át.

A tanévzáró ünnepségen pedig minden, az év során kiemelkedő munkát végző diák jutalomkönyvet és oklevelet kapott, és elköszönt az intézmény nyugdíjba vonuló pedagógusaitól is.

Nézze meg galériánkat!