Elismerés a rendőri munka támogatásáért

Az év kiemelkedő szakmai támogatója megtisztelő címet adományozta az Igazságügyi Hivatal Hévíz város önkormányzatának február 23-án, a Bûncselekmények Áldozatainak Napja alkalmából rendezett szakmai konferencián Budapesten.

A kitüntetést Papp Gábor polgármesternek nyújtotta át dr. Szeiberling Tamás, az Igazságügyi Hivatal főigazgatója, dr. Trócsányi László igazságügyi miniszter és dr. Hatala József miniszteri biztos.

Papp Gábor polgármester elmondta: az elismerést a város a bûnmegelőzés terén tett tevékenységével érdemelte ki elsősorban. Kiemelték az időskorúak számára a rendőrség által szervezett bûnmegelőzési versenyek megszervezésének, lebonyolításának támogatását, a város példaértékû, mûködőképes bûnmegelőzési programjának kidolgozását és megvalósítását, a helyi rendőrős munkájának aktív támogatását. A kormányablak megvalósításában ugyancsak kiemelték az önkormányzat szerepét, támogatását.