Hévíz a turisztikai gálán

Ismételten bemutatkozott Hévíz is a turisztikai szakma hagyományos XXV. Turisztikai Díjátadó Gálán és Évadnyitó Fogadáson.

A 25. éve megrendezett Turizmus Gálára hagyományosan ez évben is február elsején került sor, a szakma jeles képviselőit a Budapest Kongresszusi Központban fogadták.

A nagyszabású rendezvényen összesen 16 turisztikai szakember, illetve szervezet vette át a szakmai szervezetek díját. Városunk bemutatta azt a csokoládéból készült makettet, mellyel korábban Erfurtban, a Culinary Olimpián is sikert aratott.

Az évadnyitóval egy időben került a szakmai közönség elé „Az év 50 legbefolyásosabb személye a Magyar Turizmusban” címet viselő, negyedik éve megjelenő kiadvány is. Az impozáns kiadványban immár negyedik alkalommal szerepel Hévíz polgármestere, Papp Gábor.