Idén is hoz jégpályát Hévízre a Mikulás!

December 5-én vehetik birtokba a korcsolyázás szerelmesei a hévízi jégpályát, melyet ez évben is a termelői piac melletti területen építettek fel.

A belépődíj időszakonként 500 forint, ám a hévízieknek még ennyibe sem kerül, hiszen lakcímkártyájuk vagy személyi igazolványuk felmutatásával ingyen vehetik igénybe a pályát. Azok a hévízi nagyszülők se keseredjenek el, akiknek nem hévízi az unokájuk! Ugyanis az unokák is ingyen juthatnak be a korcsolyapályára akkor, ha a hévízi nagyszülő hévízi lakcímét igazolja a pályafelügyelőnél.

Az önkormányzat reméli, hogy a korcsolyázási, jéghokizási lehetőséget idén is sok helybéli használja ki, hiszen ez egy olyan plusz szolgáltatása a városnak, amellyel érdemes élni itt lakónak, környékbélinek, vendégnek egyaránt.

Akinek nincs korcsolyája, kölcsönözhet is, s a jégpályát egészen március 31-ig használhatják a kikapcsolódni vágyók.

Jégpálya nyitva tartás:

Hétköznap:     - első időszakaszban:                         14.00- 16.15 óráig,

- második időszakaszban:                  17.00- 19.45 óráig,

Hétvégén:       - első időszakaszban:                         10.00-13.15 óráig,

- második időszakaszban:                   14.00-16.15 óráig,

- harmadik időszakaszban:                 17.00-19.45 óráig.

A téli szünetben (2014. december 22.- 2015. január 4.) hétköznap délelőtt (10.00 - 13.15 óráig) is nyitva!