Köszönet az egészségügyben dolgozóknak

A magyar egészségügy napján köszöntötte a Teréz Anya Szociális és Integrált Intézmény dolgozóit az intézmény és a város vezetése.

A Semmelweis Ignác születésnapjához kötődő ünnepen a hazai egészségügyben dolgozók lelkiismeretes, sokszor rendkívül nehéz, elkötelezettséget kívánó munkáját köszönték és köszönik meg.

A hévízi városházán Papp Gábor polgármester üdvözölte a TASZII dolgozóit és szólt elismeréssel az általuk végzett munkáról, majd oklevelet adtak át azoknak, akik az elmúlt évek során kiemelkedően látták el feladataikat az intézményben. Ezt követően hivatalosan is bemutatkozott az intézmény közelmúltban kinevezett vezetője, Varga András.