Látássérült turistacsoportot fogadtak

A hévízi vendéglátás arról is szól, hogy mind teljesebbé tegye a város azon emberek életét, akiknek a mindennapokban szükségük van mások segítségére

A napokban Papp Gábor polgármester vendégeként érkezett a fürdővárosba a Látássérültek Délalföldi Egyesülete (LÁTDE) 50 fős csoportja. Korábban több alkalommal a Mozdulj Egyesület által szervezett látássérültek tandem kerékpáros Balaton körüli túrájának résztvevői is hasonló hévízi fogadtatásban részesültek. Ezúttal a szegedi székhelyû közösség autóbuszos kirándulásához nyújtott támogatás a hévízi városvezető, a fogadtatásért Csontos-Dér Veronika kísérő mondott köszönetet. A Kocsi Csárdában fogyaszthatták el ebédjüket a polgármesteri meghívásra, majd pedig a tófürdőn frissülhettek.

A két napos kirándulást Zalaegerszegre utazva folytatták.

Forrás: Horányi Árpád