További aktualitások

Az olaszországi Iseoban vett részt városunk a szövetség meghívására és rendezésében tartott vásáron és projekt megbeszélésen.

Hévíz az Európai Tavak Szövetségének rendezvényén

Csütörtökön újabb szúnyogirtás

Újabb irtásra számíthatunk

Csütörtökön újabb szúnyogirtás

Május utolsó hetében elindult a járdaépítés a város felújítás alatt álló főutcáján.

Zajlanak a járda épíési munkák

Stílusosan sportprogramokkal, sportágválasztó fesztivállal, kézilabda mérkőzéssel zárult a horvát-magyar közös projektként megvalósított SportOverBorders pályázat Hévízen.

Sportágválasztóval zárult a pályázat

A trianoni békediktátum aláírásáról emlékezett meg tegnap városunk.

Elszakadt honfitársaink mindig számíthatnak ránk

A trianoni békediktátum aláírásáról emlékezett meg tegnap városunk.

A hévízi, jelenleg orvosi rendelőként működő Pócza-villa energiatakarékos felújítására kidolgozott terveit mutatta be városunk a horvátországi Kapronca település turisztikai szakembereinek, tervezőinek egy határon átnyúló együttműködés keretében.

A Pócza-villa energetikai korszerűsítésére dolgoznak ki terveket

Az alábbiakban a DRV tájékoztatóját közöljük.

Vízhiány várható, több utca érintett

Az alábbiakban a DRV tájékoztatóját közöljük.

Átmeneti egyirányúsításokra kerül sor a fő utcában az átépítési munkák miatt.

Egyirányúsítások a Széchenyi utcában

Átmeneti egyirányúsításokra kerül sor a fő utcában az átépítési munkák miatt.

1-8   9-16   17-24   25-32   33-40   41-48 >>

eseménynaptár