Hírek, Aktualitások

A magyar Visegrádi Elnökség keretében Hévízen tartottak konzultációt a Külgazdasági és Külügyminisztérium külpolitikai tervezői.

Hévízen a V4-ek

: 2017. szeptember 26.

További aktualitások

Változatlan marad az ifa mértéke jövőre.

Változatlan marad az ifa

Változatlan marad az ifa mértéke jövőre.

Hévízre látogatott a 24 éve alakult FAM (Associacion of Female Managers) szlovéniai vállalkozónőket tömörítő egyesülete.

Szlovén üzletasszonyok Hévízen

Hévízen a V4-ek

Tusnádfürdőn mutatkozott be városunk a közelmúltban.

Hévíz Erdélyben

Tusnádfürdőn mutatkozott be városunk a közelmúltban.

95 éves hölgyet köszöntöttek a TASZII-ban.

Szülinap az idősotthonban

95 éves hölgyet köszöntöttek a TASZII-ban.

A sport segítségével kapcsolja össze a határok mellett élőket egy új projekt.

Sportos szövetségben a horvátokkal

A sport segítségével kapcsolja össze a határok mellett élőket egy új projekt.

Szándéknyilatkozatot írt alá Papp Gábor, Hévíz polgármestere az olaszországi Iseo-ban, az Európai Tavak Szövetségéhez való csatlakozásáról.

A helyi értékek fontosságára, közösség formáló és megtartó erejére hívta fel a figyelmet ma a Belügyminisztérium városunkkal tartott rendezvénye.

Hévíz elsősorban a Festetics-örökséget ápolja és hagyományozza

1-8   9-16   17-24   25-32   33-40   41-48 >>

eseménynaptár