További aktualitások

Szombaton megérkezett az idei szezon első chartergépe a Hévíz-Balaton Airportra (HBA). A szakemberek a német küldőpiac erősödésére számítanak 2018-ban.

Megérkezett az idei első repülőgép Sármellékre

A napokban kezdődnek a Széchenyi utca felújításának önkormányzatra háruló feladatai.

Ünnepélyes alapkőletétel a Széchenyi utcában

A Széchenyi utcai ivóvíz vezeték rekonstrukciója miatt nyomáscsökkenés és vízhiány várható.

Ismét átmeneti vízhiányra kell számítani

A 170 évvel ezelőtti forradalom és szabadságharc felemelő pillanataira emlékezett városunk.

A Haza minden előtt! - március 15. Hévízen

Együttműködési megállapodást kötött szombaton a fürdőváros egyiptomi testvértelepülésével, Sharm el-Sheikkel.

Sharm el-Sheik számít a hévízi szaktudásra

Hévíz volt a belföldi díszvendége az ország és a kelet-közép-európai régió egyik legjelentősebb turisztikai seregszemléjének.

Hévíz volt a belföldi díszvendég

Elismerően szólt több egyesület, így a TDM egyesület, az önkéntes tűzoltók, az alsópáhoki polgárőr egyesület és Hévízi Szobakiadók Szövetsége munkájáról is Papp Gábor polgármester a képviselő-testület soros ülésén.

Ülést tartott a testület

1-8   9-16   17-24   25-32   33-40   41-48 >>