Hírek, Aktualitások

A magyar Visegrádi Elnökség keretében Hévízen tartottak konzultációt a Külgazdasági és Külügyminisztérium külpolitikai tervezői.

Hévízen a V4-ek

: 2017. szeptember 26.

További aktualitások

Hévízen tartotta kihelyezett soros ülését a Zala megyei kézilabda szövetség elnöksége.

A kézilabda szövetség elnökségi ülése Hévízen

Városunkban folytatódott az Európa a Polgárokért Városok Hálózatai program tegnap.

Fiatalok vitáztak az európai lehetőségekről

Első uralkodónk bölcsességét, politikai zsenialitását emelte ki ünnepi beszédében Papp Gábor polgármester Hévíz augusztus 20-i ünnepségén.

Biztonságos, nyugodt, fejlődő várost kell teremtenünk

Hargita Megye Tanácsának elnöke Borboly Csaba tett látogatást pénteken Papp Gábor polgármesternél a hévízi városházán.

Székelyföldi vendég Hévízen

Több ország bevonásával uniós szabadságjogokról vitáznak augusztus 21-én Hévízen.

Uniós szabadságjogokról vitáznak Hévízen

A kárpátaljai Beregszászról érkező családokat látott vendégül városunk a közelmúltban.

Beregszászi családok Hévízen

1-8   9-16   17-24   25-32   33-40   41-48 >>