További aktualitások

Egyszerű és magától értetődő dolgot akartak 1956 hősei – fogalmazott az októberi forradalom tiszteletére rendezett városi ünnepségen Papp Gábor polgármester.

Magyarországon a magyar ember legyen a legfontosabb

Számos rendezvénnyel emlékezett meg az idei évben a reformáció 500. évfordulójáról Hévíz, valamint a hévízi német evangélikus egyház és a helyi református gyülekezet.

A német evangélikus egyház támogatását vették át

Hévíz németországi testvérvárosából, Pfungstadtból rendszeresen érkeznek magánszemélyek városunkba az ottani, testvérvárosi kapcsolatokért felelős egyesület szervezésében.

Pfungstadti csoport Hévízen

Az 1849. október 6-án kivégzett katonai vezetőkért égtek ma a gyertyák a Városháza téren.

Szabadságharcunk mártírjaira emlékeztünk

Hévíz zöldterületeinek fenntartója, a GAMESZ az egyik szép őszi munkafolyamatát kezdte meg a napokban.

Őszi virágültetések városszerte

Az Idősek Világnapján Hévíz is köszöntötte, ünnepelte szépkorú lakóit.

Az Idősek Világnapján Hévíz is köszöntötte, ünnepelte szépkorú lakóit.

Ismét kiírják a magánszálláshelyek minőségfejlesztésére vonatkozó pályázatot, a szükséges összeget az önkormányzat biztosítja.

Minősíttetésre is pályázhatnak a szobakiadók

<< 9-16   17-24   25-32   33-40   41-48   49-56 >>

eseménynaptár