További aktualitások

Több mint fotóalbum – így jellemezte a Hévízről készített új képeskönyvet Papp Gábor polgármester annak sajtó nyilvános bemutatóján.

Több mint fotóalbum – új képeskönyv jelent meg Hévízről

Metszési, gallyazási értesítés villamos hálózatok környezetének tisztán tartására.

Metszési, gallyazási értesítés

Kazahsztán magyarországi nagykövete, Mr. Nurbakh RUSTEMOV tett ma látogatást Hévízen, a Városházán Papp Gábor polgármester fogadta őt.

A kazah nagykövet Hévízen

A törvények felett is van szabály: a jog alkotóin és alkalmazóin számon lehet kérni az Alkotmány mindenkori érvényesülése szerinti munkát.

Jogszabály a törvények felett

A Hévízi Római Katolikus Plébánia meghívására Hévízre látogatott Soltész Miklós, az Emberi Erőforrások Minisztériumának egyházi, nemzetiségi és civil társadalmi kapcsolatokért felelős államtitkára.

Soltész Miklós államtitkár Hévízen

2017 Hévíz új dimenzióba helyezésének éve volt, az idei esztendőben pedig a város mintegy 8 milliárd forint értékben indíthat beruházásokat – mutatott rá Papp Gábor polgármester Hévíz újév köszöntő fogadásán.

Különleges módszerrel telepítik át a Széchenyi utca – még megmenthető – páfrányfenyőit a GAMESZ munkatársai.

Speciális fa átültetések Hévízen

<< 9-16   17-24   25-32   33-40   41-48   49-56 >>