Hírek, Aktualitások

Izrael Állam nagykövetét, Yossi Amranit fogadta Hévíz polgármestere, Papp Gábor június 27-én kedden, a Városházán. A nagykövet tavaly év végétől látja el feladatát Budapesten, első alkalommal érkezett a fürdővárosba.

: 2017. június 27.

További aktualitások

Felújították Hévízen az ország leglátogatottabb egytermes moziját

A széksorok cseréje és a férőhelyek bővítése, illetve más belső átalakítások után újranyitották Hévízen a Fontana Filmszínházat, ami több mint 50 ezres éves látogatószámával Magyarország leglátogatottabb egytermes mozija.

Georg Roider, a német Organisation und Durchführung von Busreisen tulajdonosa 25 éve szállít vendégeket városunkba, autóbuszokkal.

Polgármester köszöntötte a német cégvezetőt

Híres európai tavak városainak találkozójára kapott meghívást Hévíz.

Európai tavak városainak találkozója

Híres európai tavak városainak találkozójára kapott meghívást Hévíz.

Más települések gyakorlatait is figyelembe véve, szeptembertől a hévízi bölcsődében is kell térítési díjat fizetni a gyermekek után.

Döntések, támogatások a testület márciusi ülésén

Megújult, megszépült, elegáns növényzetet kapott a Hévízi temető régi díszsírhelyeinek környezete.

Méltó környezetben a sírhelyek

Belgrádban tartózkodott Hévíz hivatalos küldöttsége a közelmúltban.

Hévíz határon átnyúló pályázat keretében Belgrádban

Belgrádban tartózkodott Hévíz hivatalos küldöttsége a közelmúltban.

Ismét dobogóra állhatott a Hévíz Box Team fiatal versenyzője, Kökösi Virág.

Ismét dobogón a hévízi ökölvívó hölgy

Ismét dobogóra állhatott a Hévíz Box Team fiatal versenyzője, Kökösi Virág.

Labdarúgó edzők elméleti és gyakorlati képzése zajlott városunkban.

Labdarúgó edzőknek szerveztek konferenciát

Labdarúgó edzők elméleti és gyakorlati képzése zajlott városunkban.

<< 17-24   25-32   33-40   41-48   49-56   57-64 >>

eseménynaptár