Hírek, Aktualitások

A magyar Visegrádi Elnökség keretében Hévízen tartottak konzultációt a Külgazdasági és Külügyminisztérium külpolitikai tervezői.

Hévízen a V4-ek

: 2017. szeptember 26.

További aktualitások

Általános tűzgyújtási tilalmat rendelt el a földművelésügyi miniszter az erdőkben és fásításokban, valamint azok határától számított kétszáz méteres körzetben lévő külterületi ingatlanokon - közölte a szaktárca kedden az MTI-vel.

Általános tűzgyújtási tilalmat rendelt el a földművelésügyi miniszter

Megújultak a Teréz Anya Idősek Otthona Vörösmarty utcai épületének emeleti egységei.

Felújítások az idősotthonban

Bereményi Géza Kossuth- és József Attila-díjas író, rendező vehette át idén a Hévíz Irodalmi díjat.

Bereményi Géza az idei Hévíz Irodalmi díjas

Nemzeti gyásznapunkra, a trianoni békediktátum aláírására emlékezett városunk június 4-én.

Nemzeti ellenállás nélkül már nem lenne magyarság

A Nemzeti Népegészségügyi Program keretében szervezett emlőszűrésre várják azokat a 45-65 év közötti asszonyokat, akik személyre szóló meghívót kaptak.

Emlőszűrés a Nemzeti Népegészségügyi Program keretében

Mindenkinek jár egy jó tanár" - Elismeréseket, díszdiplomákat adtak át a hévízi pedagógusnapon

"Azt mondják, mindenkinek jár, hogy egyszer az életben találkozzon egy igazán jó pedagógussal. Én úgy gondolom, Hévíz ezen a téren sem szégyenkezik."

Amatőr bokszgálán képviseltette magét a közelmúltban a hévízi bokszklub.

Bokszgála Lébényben

Amatőr bokszgálán képviseltette magét a közelmúltban a hévízi bokszklub.

<< 17-24   25-32   33-40   41-48   49-56   57-64 >>

eseménynaptár