További aktualitások

Idén is támogatta tűzifával a város a rászorulókat.

Rászorulók számára biztosítanak tűzifát

Idén is támogatta tűzifával a város a rászorulókat.

A képzőművészet kedvelőit kettős tárlattal köszönti a karácsony jegyében a Hévízi Muzeális Gyűjtemény.

Orlai Petrics Soma festményei Hévízen

Szünetel az ügyfélszolgálat

A Zalaispa közleményye

Szünetel az ügyfélszolgálat

December 4-én, hétfőn nyit a hévízi jégpálya.

Újra nyit a jégpálya!

December 4-én, hétfőn nyit a hévízi jégpálya.

Hévíz vezető partnerségével, Zalaegerszeg, valamint a horvátországi Kapronca és Csazma együttműködésével valósul meg az a határon átnyúló projekt, melynek célja a települések fiatal sportolói közötti együttműködés megalapozása.

Túlmutat a sporton

Rendeletek felülvizsgálatával, módosításával, hatályon kívül helyezésével foglalkozott többek között soros ülésén a képviselő-testület.

A novemberi testületi ülés döntései

A napokban elkészült a Búza közt a Babocsay utcával összekötő, bekötő szakasza.

Aszfaltozás a Búza közben

A napokban elkészült a Búza közt a Babocsay utcával összekötő, bekötő szakasza.

Pályázati támogatással, a Hungarikum Programiroda koordinálásával és az önkormányzat közreműködésével tartottak két napos konferenciát városunkban.

Hungarikumok - konferencia, kiállítás, bemutatók a városházán

<< 17-24   25-32   33-40   41-48   49-56   57-64 >>

eseménynaptár