Hévíz volt a belföldi díszvendége az ország és a kelet-közép-európai régió egyik legjelentősebb turisztikai seregszemléjének.
Hévíz volt a belföldi díszvendég
Elismerően szólt több egyesület, így a TDM egyesület, az önkéntes tűzoltók, az alsópáhoki polgárőr egyesület és Hévízi Szobakiadók Szövetsége munkájáról is Papp Gábor polgármester a képviselő-testület soros ülésén.
Ülést tartott a testület
Turisztikai szempontból minden idők legeredményesebb éve volt a tavalyi – emelte ki a 2017-es év országos és zalai turisztikai eredményeit bemutató hévízi sajtótájékoztatón tegnap Guller Zoltán.
A legeredményesebb turisztikai év volt a tavalyi
A Magyar-Flamand Vegyes Bizottság 2018 február 20-án Brüsszelben tartott, logisztikai és nemzetközi szállítmányozási szakértői ülésére kapott meghívást a Hévíz-Balaton Airport képviseletében Benkő Attila ügyvezető igazgató, és Kepli József János alpolgármester.
Belga és flamand érdeklődés a hévízi reptér irányában
Közérdekű közlemény
Szünetel a gázszolgáltatás
Közérdekű közlemény
2010 óta 20 százalékkal nőtt a vendégéjszakák száma Hévízen
Sikerrel zárult a Hévíz Város Önkormányzata által elnyert Eu3doms pályázat.
Lezárult az Eu3doms pályázat
Sikerrel zárult a Hévíz Város Önkormányzata által elnyert Eu3doms pályázat.
Forgalmirend-változás
Minden eddiginél magasabb összeggel, 5 milliárd 41 millió forinttal fogadták el a város költségvetését Hévízen, és egy évtized után először sikerült emelni a köztisztviselői szférában dolgozók alapilletményét is.
Rekord összegű költségvetés, béremelés a köztisztviselői szférában
Január 26-án fejeződött be Hévízen t a szociális célú tűzifa kiszállítása.
Minden rászorulóhoz eljutott a tűzifa támogatás
Január 26-án fejeződött be Hévízen t a szociális célú tűzifa kiszállítása.
Több mint fotóalbum – így jellemezte a Hévízről készített új képeskönyvet Papp Gábor polgármester annak sajtó nyilvános bemutatóján.
Több mint fotóalbum – új képeskönyv jelent meg Hévízről
Metszési, gallyazási értesítés villamos hálózatok környezetének tisztán tartására.
Metszési, gallyazási értesítés
Kazahsztán magyarországi nagykövete, Mr. Nurbakh RUSTEMOV tett ma látogatást Hévízen, a Városházán Papp Gábor polgármester fogadta őt.
A kazah nagykövet Hévízen

A törvények felett is van szabály: a jog alkotóin és alkalmazóin számon lehet kérni az Alkotmány mindenkori érvényesülése szerinti munkát.
Jogszabály a törvények felett
Boldog új évet 2018!

Fedett pályán, télen-nyáron
Vízbekötések miatt vízhiány!