Hírek, Aktualitások

Izrael Állam nagykövetét, Yossi Amranit fogadta Hévíz polgármestere, Papp Gábor június 27-én kedden, a Városházán. A nagykövet tavaly év végétől látja el feladatát Budapesten, első alkalommal érkezett a fürdővárosba.

: 2017. június 27.

További aktualitások

Nemzeti gyásznapunkra, a trianoni békediktátum aláírására emlékezett városunk június 4-én.

Nemzeti ellenállás nélkül már nem lenne magyarság

A Nemzeti Népegészségügyi Program keretében szervezett emlőszűrésre várják azokat a 45-65 év közötti asszonyokat, akik személyre szóló meghívót kaptak.

Emlőszűrés a Nemzeti Népegészségügyi Program keretében

Mindenkinek jár egy jó tanár" - Elismeréseket, díszdiplomákat adtak át a hévízi pedagógusnapon

"Azt mondják, mindenkinek jár, hogy egyszer az életben találkozzon egy igazán jó pedagógussal. Én úgy gondolom, Hévíz ezen a téren sem szégyenkezik."

Amatőr bokszgálán képviseltette magét a közelmúltban a hévízi bokszklub.

Bokszgála Lébényben

Amatőr bokszgálán képviseltette magét a közelmúltban a hévízi bokszklub.

Egész napos sportfesztivállal várta és ünnepelte Hévíz a 14. nyári Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál (EYOF) olimpiai lángjának városba érkezését.

Lángfutás Hévízen

Konferenciával, kiállítással és templomi koncerttel tisztelgett Hévíz a reformáció 500. évfordulója előtt.

Megnyílt a hévízi református emlékév

A hévízi hősökre emlékeztek a Hősök és Áldozatok Napján.

A hősökre emlékeztek

A hévízi hősökre emlékeztek a Hősök és Áldozatok Napján.

Programsorozat indul Hévízen a reformáció 500. évfordulója kapcsán.

Jézus ma és mindörökké ugyanaz

Programsorozat indul Hévízen a reformáció 500. évfordulója kapcsán.

1-8   9-16   17-24   25-32   33-40   41-48 >>

eseménynaptár