Hírek, Aktualitások

« vissza a rovat híreihez

Megszüntették a vihar okozta károkat

2017. augusztus 11.

Tisztelt Hévíziek!

Megyénk számos pontján okozott komoly károkat a tegnap esti vihar. Útra borult fák, derékba tört fatörzsek, el- és leszakadt elektromos vezetékek, az utakat, járdákat beborító gallyak jelezték reggelre a vihar tombolásának útját és a vihar nagyságát. Számos település, illetve településszakasz maradt áramellátás nélkül. Városunkban a megye más településeihez hasonló helyzet alakult ki. Önkormányzatunk már a vihar elültét követően azonnal megkezdte a GAMESZ munkatársai által a károk helyreállítását, a település megtisztítását, ugyanakkor még az este folyamán az E.ON szakemberei felé jeleztük az áramellátási problémákat, aminek következtében a cég azonnal megkezdte a problémák felszámolását. Az E.ON képviselője ma reggel arról adott tájékoztatást, hogy Hévíz területén mostanra csak kisebb szakaszproblémák fordulhatnak elő az áramellátást tekintetében, ezek megoldása is hamarosan megtörténik.

A szakemberek gyors és hatékony munkáját ezúton is köszönjük, ugyanakkor köszönjük az Önök türelmét és megértését is!

Hévíz Város Önkormányzata

Címkék: