Hírek, Aktualitások

Hévízen a V4-ek

: 2017. szeptember 26.

A magyar Visegrádi Elnökség keretében Hévízen tartottak konzultációt a Külgazdasági és Külügyminisztérium külpolitikai tervezői.

További aktualitások

A német evangélikus egyház támogatását vették át

Számos rendezvénnyel emlékezett meg az idei évben a reformáció 500. évfordulójáról Hévíz, valamint a hévízi német evangélikus egyház és a helyi református gyülekezet.

Pfungstadti csoport Hévízen

Hévíz németországi testvérvárosából, Pfungstadtból rendszeresen érkeznek magánszemélyek városunkba az ottani, testvérvárosi kapcsolatokért felelős egyesület szervezésében.

Szabadságharcunk mártírjaira emlékeztünk

Az 1849. október 6-án kivégzett katonai vezetőkért égtek ma a gyertyák a Városháza téren.

Őszi virágültetések városszerte

Hévíz zöldterületeinek fenntartója, a GAMESZ az egyik szép őszi munkafolyamatát kezdte meg a napokban.

Az Idősek Világnapján Hévíz is köszöntötte, ünnepelte szépkorú lakóit.

Minősíttetésre is pályázhatnak a szobakiadók

Ismét kiírják a magánszálláshelyek minőségfejlesztésére vonatkozó pályázatot, a szükséges összeget az önkormányzat biztosítja.

Változatlan marad az ifa

Változatlan marad az ifa mértéke jövőre.