Hírek, Aktualitások

: 2017. június 27.

Izrael Állam nagykövetét, Yossi Amranit fogadta Hévíz polgármestere, Papp Gábor június 27-én kedden, a Városházán. A nagykövet tavaly év végétől látja el feladatát Budapesten, első alkalommal érkezett a fürdővárosba.

További aktualitások

Uniós szabadságjogokról vitáznak Hévízen

Több ország bevonásával uniós szabadságjogokról vitáznak augusztus 21-én Hévízen.

Beregszászi családok Hévízen

A kárpátaljai Beregszászról érkező családokat látott vendégül városunk a közelmúltban.

Közeleg a Hévízi Borünnep - hasznos tudnivalók

Augusztus 18-án kezdődnek a VI. Hévízi Borünnep programjai városunkban.

A fociakadémiával kötöttek megállapodást

A szombathelyi Illés Akadémia alközpontja lesz Hévíz, az erről szóló megállapodást tegnap írták alá.

Értesítés a Festetics tér lezárásáról

Halaszthatatlan gallyazási munkák miatt 2017. augusztus 9-én (szerdán) 7:30 órától várhatóan 16:30 óráig a Hévíz Festetics tér a jármű forgalom elől lezárásra kerül.

Az egyiptomi-magyar kapcsolatokban Hévíz is szerepet játszik

Egyiptom Arab Köztársaság elnöke, Őexcellenciája Abdel Fattah el- Sziszi tiszteletére adott díszebédet tegnap Orbán Viktor miniszterelnök

Hivatali igazgatási szünet

Tájékoztató igazgatási szünetről