Hírek, Aktualitások

Hévízen a V4-ek

: 2017. szeptember 26.

A magyar Visegrádi Elnökség keretében Hévízen tartottak konzultációt a Külgazdasági és Külügyminisztérium külpolitikai tervezői.

További aktualitások

A Zalaispa közleményye

Szünetel az ügyfélszolgálat

Újra nyit a jégpálya!

December 4-én, hétfőn nyit a hévízi jégpálya.

Túlmutat a sporton

Hévíz vezető partnerségével, Zalaegerszeg, valamint a horvátországi Kapronca és Csazma együttműködésével valósul meg az a határon átnyúló projekt, melynek célja a települések fiatal sportolói közötti együttműködés megalapozása.

A novemberi testületi ülés döntései

Rendeletek felülvizsgálatával, módosításával, hatályon kívül helyezésével foglalkozott többek között soros ülésén a képviselő-testület.

Aszfaltozás a Búza közben

A napokban elkészült a Búza közt a Babocsay utcával összekötő, bekötő szakasza.

Hungarikumok - konferencia, kiállítás, bemutatók a városházán

Pályázati támogatással, a Hungarikum Programiroda koordinálásával és az önkormányzat közreműködésével tartottak két napos konferenciát városunkban.

Őket már nem verhetik át

Harmadik alkalommal adott otthont városunk a Hetvenkedő Hatvanasok elnevezésű bűnmegelőzési vetélkedőnek.

Újra megnyílt a pályázati lehetőség a magánszállás kiadók számára

Holnaptól pályázhatnak a magánszállás kiadók az önkormányzat finanszírozásában, a Hévíz TDM Egyesület lebonyolításában kiírt minőségfejlesztési pályázatra.