Herbsteini küldöttség a városban

A Herbstein –Hévíz Baráti Társaság ötvenfős küldöttségét fogadta ma a Városházán Kepli József János alpolgármester és Gelencsér János, a pénzügyi és turisztikai bizottság elnöke.

A németországi település közel két évtizedes baráti kapcsolatot ápol Hévízzel, a jövőre jubiláló partnerséget a két város testvér települési megállapodással is megpecsételte.

A civilekből álló delegációt az alpolgármester köszöntötte, Gelencsér János pedig személyes herbsteini kötődéseit elevenítette fel a találkozó során. A herbsteiniek közül többen nem jártak még Hévízen, így ők a várossal is megismerkedtek egy hosszú séta során, ezen kívül a vendégek a Balatonnál, Keszthelyen és Budapesten is járnak.

Cimkék

testvérváros