Idősbarát önkormányzat díj Hévíznek

Zala megye idősbarát önkormányzata 2019 megtisztelő díjat vehetett át ma Hévíz város önkormányzata.

A kitüntetést Pácsonyi Imre, a Zala megye önkormányzat idősügyi tanácsának elnöke nyújtotta át Papp Gábor polgármester részére, aki a városok között érdemelte ki e rangot. A falvak közül Páka, illetve annak polgármestere, Lukács Tibor lehet a kitüntetés birtokosa.
Pácsonyi Imre hangsúlyozta: Hévíz rendkívül sokrétûen gondoskodik időseiről, mind az aktív időtöltés, mind a szociális gondoskodás és annak feltételei megteremtése terén, és különösen nagy érdem, hogy a város a generációk közötti kapcsolatot is folyamatosan tudja erősíteni.
Az ünnepélyes eseményen a Tiszta Forrás Dalkör lépett fel, a díjat Papp Gábor polgármester köszönte meg a idősügyi tanács elnökének.