Ma és holnap néhány órás vízhiány várható a nagyparkolónál.
Átmeneti vízhiány a nagyparkolónál
Ma és holnap néhány órás vízhiány várható a nagyparkolónál.
Szeptember 4-én, a munkaterület átadásával indulhatnak az Aquamarin szállodánál lévő területen a parkoló építési munkák, a kivitelezőről mai, soros ülésén döntött a képviselő-testület.
Ülésezett a testület - augusztusi összefoglaló
A hévízi sportélet kiemelkedő alakja távozott közülünk: 76 esztendős korában elhunyt Bácsics Lajos, „Csibu”, városunk labdarúgó sportjának jeles alakja.
Elhunyt Bácsics Lajos
Értesítés a lakossági riasztó- és tájékoztató rendszer hangos próbájáról
Az Északnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt. közleményét közöljük az alábbiakban:
Változások a buszközlekedésben, menetrendben
Államalapító királyunk életművét folytatjuk, az ő nyomdokaiban haladunk, amikor védjük európai gyökereinket és előretekintve megálmodjuk városunk jövőjét.
A magyar államalapítás ünnepén
Ideiglenes, ingyenesen igénybe vehető parkolókat működtet a Hévízi Borünnep idejére Hévíz Város Önkormányzata.
Ideiglenes parkolók nyílnak a borünnep idejére
Ma is lesz szúnyoggyérítés városunkban.
Ma is gyérítenek
Ma is lesz szúnyoggyérítés városunkban.
Forgalmi változás a Széchenyi utcán!

A hévízi vendéglátás arról is szól, hogy mind teljesebbé tegye a város azon emberek életét, akiknek a mindennapokban szükségük van mások segítségére
Látássérült turistacsoportot fogadtak
Közmű térképen jelöletlen gázvezeték okozott gondot.
Gázvezetéket vágtak át
Közmű térképen jelöletlen gázvezeték okozott gondot.
A hét elejétől parkolást segítő tevékenységet végeznek a Parkoló Iroda munkatársai a Nagyparkolóban.
Segítik a parkolást a Nagyparkolóban
Közérdekű közlemény
Szúnyoggyérítés július 19.!
Közérdekű közlemény
A DRV Zrt. Építésszervezési és Irányítási Osztálya végzi a Hévíz Zrínyi Miklós utcában az ivóvízvezeték felújítási munkáit, az utca teljes szakaszán.
DRV fontos tájékoztatás
Július 10-én, kedden egy napra, várhatóan reggel 8 órától 15 óráig útátvágás miatt a hévízi Széchenyi utcáról nem lehet lehajtani az Attila utcára. Erre az időszakra az Attila utca ezen szakasza a Jókai  utcától a Széchenyi utcáig zsákutca lesz!
Egy napos forgalmi rend változás
Július 10-én, kedden egy napra, várhatóan reggel 8 órától 15 óráig útátvágás miatt a hévízi Széchenyi utcáról nem lehet lehajtani az Attila utcára. Erre az időszakra az Attila utca ezen szakasza a Jókai utcától a Széchenyi utcáig zsákutca lesz!

Szúnyoggyérítés június 13.
Gondolkodjunk, beszéljünk, tanuljunk magyarul!
Szúnyogirtás június 7.

A középszintű szóbeli érettségik zajlanak
Az osztályozón nem sikerült a feljutás az NB III-ba
Idén is luxus- és veteránautók találkoztak Hévízen