Magyarország Zágrábi Nagykövetségének szervezésében, a rijekai Magyar Kulturális Napok rendezvénysorozat előfutáraként, üzletember találkozónk vett rész Hévíz 2018. szeptember 20-án.
Határon átnyúló együttműködés az egészségért
A rendhagyótól eltérő tájékoztatót tartott Papp Gábor polgármester a várost érintő aktuális kérdésekről ma a sajtó képviselőinek
Városinfó - rendhagyó tájékoztatót tartottak
Újabb szúnyogirtás!
Szeptemberben is irtják őket
Újabb szúnyogirtás!
Elkezdődött a járásokban az önkéntes területvédelmi tartalékos századok kialakítása, feltöltése.
Önkéntes katonákat toboroznak
A hévízi térségben a panziók, szállodák által a Kisfaludy-program első ütemében beadott 14 milliárdos fejlesztési igényhez 5,3 milliárd forinttal járul hozzá a kormány.
Példátlan kormányzati támogatás a turisztikai szektornak
Ma és holnap néhány órás vízhiány várható a nagyparkolónál.
Átmeneti vízhiány a nagyparkolónál
Ma és holnap néhány órás vízhiány várható a nagyparkolónál.
Szeptember 4-én, a munkaterület átadásával indulhatnak az Aquamarin szállodánál lévő területen a parkoló építési munkák, a kivitelezőről mai, soros ülésén döntött a képviselő-testület.
Ülésezett a testület - augusztusi összefoglaló
A hévízi sportélet kiemelkedő alakja távozott közülünk: 76 esztendős korában elhunyt Bácsics Lajos, „Csibu”, városunk labdarúgó sportjának jeles alakja.
Elhunyt Bácsics Lajos
Értesítés a lakossági riasztó- és tájékoztató rendszer hangos próbájáról
Az Északnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt. közleményét közöljük az alábbiakban:
Változások a buszközlekedésben, menetrendben
Államalapító királyunk életművét folytatjuk, az ő nyomdokaiban haladunk, amikor védjük európai gyökereinket és előretekintve megálmodjuk városunk jövőjét.
A magyar államalapítás ünnepén
Ideiglenes, ingyenesen igénybe vehető parkolókat működtet a Hévízi Borünnep idejére Hévíz Város Önkormányzata.
Ideiglenes parkolók nyílnak a borünnep idejére
Ma is lesz szúnyoggyérítés városunkban.
Ma is gyérítenek
Ma is lesz szúnyoggyérítés városunkban.
Forgalmi változás a Széchenyi utcán!

A hévízi vendéglátás arról is szól, hogy mind teljesebbé tegye a város azon emberek életét, akiknek a mindennapokban szükségük van mások segítségére
Látássérült turistacsoportot fogadtak

Átvehették a megbízóleveket, kezdődhet a munka
Idősbarát önkormányzat díj Hévíznek