Gázszolgáltatás szüneteltetése májusban
Tisztelt hévízi Ebtartók, kedves Gazdik!
Ebösszeírás kezdődött
Tisztelt hévízi Ebtartók, kedves Gazdik!
„Te meg a világ” - Szabó Lőrinccel
Szabó Lőrinc tiszteletére rendeztek versmondó versenyt városunkban.
Szombaton megérkezett az idei szezon első chartergépe a Hévíz-Balaton Airportra (HBA). A szakemberek a német küldőpiac erősödésére számítanak 2018-ban.
Megérkezett az idei első repülőgép Sármellékre
Vízhiány várható
A napokban kezdődnek a Széchenyi utca felújításának önkormányzatra háruló feladatai.
Ünnepélyes alapkőletétel a Széchenyi utcában
A Széchenyi utcai ivóvíz vezeték rekonstrukciója miatt nyomáscsökkenés és vízhiány várható.
Ismét átmeneti vízhiányra kell számítani
A 170 évvel ezelőtti forradalom és szabadságharc felemelő pillanataira emlékezett városunk.
A Haza minden előtt! - március 15. Hévízen
Együttműködési megállapodást kötött szombaton a fürdőváros egyiptomi testvértelepülésével, Sharm el-Sheikkel.
Sharm el-Sheik számít a hévízi szaktudásra
Hévíz volt a belföldi díszvendége az ország és a kelet-közép-európai régió egyik legjelentősebb turisztikai seregszemléjének.
Hévíz volt a belföldi díszvendég
Elismerően szólt több egyesület, így a TDM egyesület, az önkéntes tűzoltók, az alsópáhoki polgárőr egyesület és Hévízi Szobakiadók Szövetsége munkájáról is Papp Gábor polgármester a képviselő-testület soros ülésén.
Ülést tartott a testület
Turisztikai szempontból minden idők legeredményesebb éve volt a tavalyi – emelte ki a 2017-es év országos és zalai turisztikai eredményeit bemutató hévízi sajtótájékoztatón tegnap Guller Zoltán.
A legeredményesebb turisztikai év volt a tavalyi
A Magyar-Flamand Vegyes Bizottság 2018 február 20-án Brüsszelben tartott, logisztikai és nemzetközi szállítmányozási szakértői ülésére kapott meghívást a Hévíz-Balaton Airport képviseletében Benkő Attila ügyvezető igazgató, és Kepli József János alpolgármester.
Belga és flamand érdeklődés a hévízi reptér irányában
Közérdekű közlemény
Szünetel a gázszolgáltatás
Közérdekű közlemény