Október 2-án tartotta soros ülését a képviselő-testület.
Októberi testületi döntések
Október 2-án tartotta soros ülését a képviselő-testület.
Pályázati felhívás
Pályázati felhívás magánszálláshely kiadók részére
Pályázati felhívás
Közérdekű közlemény
Vízhiánnyal kell számolni
Közérdekű közlemény
Az Idősek Világnapja alkalmából településünk szépkorúit ünnepelte tegnap városunk.
Hévíz sok tapasztalt idős korúra számíthat
A Festetics-örökség ápolói: Hévíz, Keszthely és Csurgó városainak találkozójára került sor a közelmúltban.
A Festetics-örökség ápolói találkoztak Hévízen
Magyarország Zágrábi Nagykövetségének szervezésében, a rijekai Magyar Kulturális Napok rendezvénysorozat előfutáraként, üzletember találkozónk vett rész Hévíz 2018. szeptember 20-án.
Határon átnyúló együttműködés az egészségért
A rendhagyótól eltérő tájékoztatót tartott Papp Gábor polgármester a várost érintő aktuális kérdésekről ma a sajtó képviselőinek
Városinfó - rendhagyó tájékoztatót tartottak
Újabb szúnyogirtás!
Szeptemberben is irtják őket
Újabb szúnyogirtás!
Elkezdődött a járásokban az önkéntes területvédelmi tartalékos századok kialakítása, feltöltése.
Önkéntes katonákat toboroznak
A hévízi térségben a panziók, szállodák által a Kisfaludy-program első ütemében beadott 14 milliárdos fejlesztési igényhez 5,3 milliárd forinttal járul hozzá a kormány.
Példátlan kormányzati támogatás a turisztikai szektornak
Ma és holnap néhány órás vízhiány várható a nagyparkolónál.
Átmeneti vízhiány a nagyparkolónál
Ma és holnap néhány órás vízhiány várható a nagyparkolónál.
Szeptember 4-én, a munkaterület átadásával indulhatnak az Aquamarin szállodánál lévő területen a parkoló építési munkák, a kivitelezőről mai, soros ülésén döntött a képviselő-testület.
Ülésezett a testület - augusztusi összefoglaló
A hévízi sportélet kiemelkedő alakja távozott közülünk: 76 esztendős korában elhunyt Bácsics Lajos, „Csibu”, városunk labdarúgó sportjának jeles alakja.
Elhunyt Bácsics Lajos
Értesítés a lakossági riasztó- és tájékoztató rendszer hangos próbájáról
Az Északnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt. közleményét közöljük az alábbiakban:
Változások a buszközlekedésben, menetrendben

Társasházi kéményseprés 2020
Megújult a Hévízi Televízió stúdiója
A városnak adományozta alkotását Vass Géza

Felgyúlt a második láng a város adventi koszorúján
Megérkezett a Mikulás a Református Gyülekezetbe
Egy cipősdoboznyi szeretet karácsonyra!

Hévíz Város Önkormányzata a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet Gróf I. Festetics György Művelődési Központ, Városi Könyvtár és Muzeális Gyűjtemény igazgató (magasabb vezető)munkakör betöltésére
Hévíz város I. számú fogászati körzet
Tájékoztató az idegenforgalmi adó 2020. évi mértékéről

<< 31-45   46-60   61-75   76-90   91-105   106-120 >>