Útbontás a Petőfi utcában

Tisztelt hévízi lakosok!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy Hévíz Város Önkormányzat GAMESZ a Hévíz, Petőfi Sándor utca 20-22. számú társasház előtt 2020. október 7. – 21. napjáig útbontási, karbantartási munkálatokat fog végezni.

A Petőfi Sándor utcában a munkavégzésből eredően útszûkítés kerül bevezetésre, egyúttal az utca nyugati oldalán található 5 db gépjármû parkolóhely a forgalom előli ideiglenes elzárásra kerül.

Kérjük, hogy a munkálatok ideje alatt körültekintően közlekedjenek a munkaterület térségében, mivel a forgalom lassulásra lehet számítani.

Megértésüket köszönjük.

Hévíz, 2020. szeptember 30.

Hévízi Polgármesteri Hivatal