A Festetics-örökség ápolói találkoztak Hévízen

A Festetics-örökség ápolói: Hévíz, Keszthely és Csurgó városainak találkozójára került sor a közelmúltban.

A rendezvénynek ezúttal Hévíz adott otthont. Vendégeinket Kepli József János alpolgármester köszöntötte.
A találkozón a települések vezetői mellett a városok iskoláinak fiatalsága is részt vett. A Festetics-városok találkozóján a Bibó-gimnáziumban szellemi és ügyességi vetélkedőn vettek részt a fiatalok, a programsor a Festetics téren koszorúzással folytatódott, majd a Városháza dísztermében gálamûsorral zárult. Utóbbin a települések mûvészeti csoportjai, egy-egy mûvészeti ág egyéni képviselői mutatkoztak be.
A résztvevőket városunk önkormányzata gálavacsorával tisztelte meg, s a vetélkedőn részt vett diákok számára is ajándékokat adtak át.