Hírek, Aktualitások

A magyar Visegrádi Elnökség keretében Hévízen tartottak konzultációt a Külgazdasági és Külügyminisztérium külpolitikai tervezői.

Hévízen a V4-ek

: 2017. szeptember 26.

További aktualitások

Holnaptól pályázhatnak a magánszállás kiadók az önkormányzat finanszírozásában, a Hévíz TDM Egyesület lebonyolításában kiírt minőségfejlesztési pályázatra.

Újra megnyílt a pályázati lehetőség a magánszállás kiadók számára

Tisztelt Lakosság, tisztelt Vendégek!

Forgalmirend-változás, ivóvíz hiány

Tisztelt Lakosság, tisztelt Vendégek!

Gondnok- és presbiter választást tartott a hévízi református gyülekezet, melyen újabb hat évre választották meg a gyülekezet gondnokának Papp Gábort.

Világi vezetőket választott a Hévízi Református gyülekezet

A reformációs emlékév zárásaként az önkormányzat könyvet adott ki, melynek bemutatójára a református felekezetek képviselőit és a sajtó munkatársait is meghívták.

Könyvvel is tisztelegnek a reformáció ünnepe előtt

Tel-Avivban tárgyal Hévíz város polgármestere és alpolgármestere.

Közvetlen izraeli légi járatról is tárgyalnak

Tel-Avivban tárgyal Hévíz város polgármestere és alpolgármestere.

Az oktatás helyzetéről, jövőjéről vitáztak, ezúttal Lendván az Eu3doms projektben részt vevő diákok, önkormányzati képviselők.

Az oktatás helyzetét vitatták meg Lendván az Eu3doms résztvevői

A 95. születésnapját ünneplő Simon Pált köszöntötte az önkormányzat nevében Őry Rózsa kabinetvezető.

A 95 éves Simon Pál köszöntése

A DRV Zrt. tájékoztatója