Hírek, Aktualitások

Izrael Állam nagykövetét, Yossi Amranit fogadta Hévíz polgármestere, Papp Gábor június 27-én kedden, a Városházán. A nagykövet tavaly év végétől látja el feladatát Budapesten, első alkalommal érkezett a fürdővárosba.

: 2017. június 27.

További aktualitások

A sport segítségével kapcsolja össze a határok mellett élőket egy új projekt.

Sportos szövetségben a horvátokkal

A sport segítségével kapcsolja össze a határok mellett élőket egy új projekt.

Szándéknyilatkozatot írt alá Papp Gábor, Hévíz polgármestere az olaszországi Iseo-ban, az Európai Tavak Szövetségéhez való csatlakozásáról.

A helyi értékek fontosságára, közösség formáló és megtartó erejére hívta fel a figyelmet ma a Belügyminisztérium városunkkal tartott rendezvénye.

Hévíz elsősorban a Festetics-örökséget ápolja és hagyományozza

Hévízen tartotta kihelyezett soros ülését a Zala megyei kézilabda szövetség elnöksége.

A kézilabda szövetség elnökségi ülése Hévízen

Városunkban folytatódott az Európa a Polgárokért Városok Hálózatai program tegnap.

Fiatalok vitáztak az európai lehetőségekről

Első uralkodónk bölcsességét, politikai zsenialitását emelte ki ünnepi beszédében Papp Gábor polgármester Hévíz augusztus 20-i ünnepségén.

Biztonságos, nyugodt, fejlődő várost kell teremtenünk

1-8   9-16   17-24   25-32   33-40   41-48 >>

eseménynaptár