Hírek, Aktualitások

Ismét bőven az egymillió fölötti vendégéjszaka számot tudhat magáénak Hévíz.

További aktualitások

Bölcsőde választás előtt álló anyukák, apukák figyelem!

Bölcsődekóstolgató

Bölcsőde választás előtt álló anyukák, apukák figyelem!

Tisztelt Lakosság, kedves Vendégeink!

Forgalmirend-változás

Tisztelt Lakosság, kedves Vendégeink!

Március 15. estéjén együtt ünnepelt városunk.

A forradalom egységére ma is szükség lenne

Március 15. estéjén együtt ünnepelt városunk.

Jövő év április végére módosította a korábban pályázaton elnyert új labdarúgó pályák építésének határidejét Hévíz.

Új sétányt hoznának létre

Hévíz városa is részt vesz az Erasmus+ Fiatalok és döntéshozók találkozása a fiatalokat érintő témákban nemzetközi projektben, melynek alapvető célja, hogy elősegítse a döntéshozók és fiatal felnőttek együttműködését a városok fejlesztésének érdekében.

Fiatalok a városokért

Izraeli újságírók és utazási irodák szervezői ismerkedtek Hévízzel az elmúlt napokban

Növelnék az izraeli vendégek számát Hévízen

Összefoglaló a képviselő-testület februári soros üléséről

Egyesületek, önkormányzati cégek beszámolóit hallgatta meg többek között a képviselő-testület február 23-i soros ülésén.

1-8   9-16   17-24   25-32   33-40   41-48 >>

eseménynaptár