Hírek, Aktualitások

Izrael Állam nagykövetét, Yossi Amranit fogadta Hévíz polgármestere, Papp Gábor június 27-én kedden, a Városházán. A nagykövet tavaly év végétől látja el feladatát Budapesten, első alkalommal érkezett a fürdővárosba.

: 2017. június 27.

További aktualitások

Egyiptom Arab Köztársaság elnöke, Őexcellenciája Abdel Fattah el- Sziszi tiszteletére adott díszebédet tegnap Orbán Viktor miniszterelnök

Az egyiptomi-magyar kapcsolatokban Hévíz is szerepet játszik

Tájékoztató igazgatási szünetről

Hivatali igazgatási szünet

Tájékoztató igazgatási szünetről

A Holokauszt hévízi áldozatainak emléke előtt tisztelgett városunk.

Az elhurcolt zsidók emlékére

A Holokauszt hévízi áldozatainak emléke előtt tisztelgett városunk.

Általános tűzgyújtási tilalmat rendelt el a földművelésügyi miniszter az erdőkben és fásításokban, valamint azok határától számított kétszáz méteres körzetben lévő külterületi ingatlanokon - közölte a szaktárca kedden az MTI-vel.

Általános tűzgyújtási tilalmat rendelt el a földművelésügyi miniszter

Megújultak a Teréz Anya Idősek Otthona Vörösmarty utcai épületének emeleti egységei.

Felújítások az idősotthonban

Bereményi Géza Kossuth- és József Attila-díjas író, rendező vehette át idén a Hévíz Irodalmi díjat.

Bereményi Géza az idei Hévíz Irodalmi díjas

1-8   9-16   17-24   25-32   33-40   41-48 >>