Közérdekű közlemény
Társasházi kéményseprés 2020
Közérdekű közlemény
Modern, esztétikus megjelenést kapott a Hévízi Televízió stúdiója, mely a stáb interjúkészítéseinek, hírolvasásainak ad hátteret.
Megújult a Hévízi Televízió stúdiója
Vass Géza hévízi író adományozásának köszönhetően városi tulajdonba került a könyvtárat díszítő Magyarok története - Képes Krónika.
A városnak adományozta alkotását Vass Géza
Ünnepélyes alakuló ülését tartotta ma a város újonnan választott képviselő-testülete.
Alakuló ülését tartotta az új képviselő-testület
1956. október 23. forradalmi eseményeire emlékezett ma városunk.
A szabadság megtartásáért küzdeni kell
1956. október 23. forradalmi eseményeire emlékezett ma városunk.
Átvette megbízólevelét Hévíz újonnan megválasztott polgármestere és képviselői.
Átvehették a megbízóleveket, kezdődhet a munka
Átvette megbízólevelét Hévíz újonnan megválasztott polgármestere és képviselői.
Zala megye idősbarát önkormányzata 2019 megtisztelő díjat vehetett át ma Hévíz város önkormányzata.
Idősbarát önkormányzat díj Hévíznek
Vértanúinkra, az 1849. október 6-án Aradon kivégzett tábornokokra és az első felelős magyar kormány miniszterelnökére, a Pesten kivégzett gróf Batthyány Lajosra emlékeztünk ma.
Vértanúinkra emlékeztünk ma
Bővült és modernizálódott a városi térfigyelő- és rendszámfelismerő kamerarendszer.
Bővített, fejlesztett térfigyelő kamerarendszert adtak át
Az Idősek Világnapja alkalmából köszöntötte Hévíz 60 év feletti lakóit az önkormányzat.
Fiatal vagy, míg befogadod a szépség hírnökeit
Földényi F. László esztéta, műkritikus, irodalomtörténész vehette át ma az önkormányzatunk által alapított Hévíz folyóirat Irodalmi Díjat Papp Gábortól, Hévíz város polgármesterétől.
Földényi F. László az idei Hévíz irodalmi díjas
Növényvédelmi munkákat végez a GAMESZ
Tisztelt Lakosság!
Változik a fogorvosi ügyelet ellátás helye, rendelési ideje
Tisztelt Lakosság!
Ezer éves keresztény államiságunkat, modern európaiságunkat, nemzetünk egységét ünnepeltük, mely összeforrt államalapító királyunk Szent István nevével.
Államalapítás ünnepe Hévízen
Ebben a tanévben is pályázhatnak a Hévízen tanuló és Hévízen állandó lakóhellyel rendelkező nappali tagozatos középiskolás tanulók útiköltség hozzájárulásra és ösztöndíjra.
Ösztöndíj és útiköltség támogatás középiskolásoknak

Társasházi kéményseprés 2020
Megújult a Hévízi Televízió stúdiója
A városnak adományozta alkotását Vass Géza