A Hévízen hulladékszállítási szolgáltatást végző ZALAISPA a korábbi kialakult gyakorlatnak megfelelően tavaszi lomtalanítást szervez a város területén.
Lomatalanítás 2020
Európa egyik legnagyobb kerékpáros körversenye, a Giro d'Itália magyarországi szakaszának részhajrá területe lesz városunk.
Hévíz a Giro d'Italia részhajrá területe lesz!
Hévíz bekerülhet a 20 legkedveltebb európai úticél közé, s erről mi magunk is szavazhatunk mától!
A legkedveltebb európai úticél lehet Hévíz
A megye, a térség, a város civil szervezetei, intézményeinek képviselő, az önkormányzat startégiai partnerei társaságában köszöntötte az új esztendőt Hévíz város önkormányzata.
Nagy kihívások 2020-ban is
Ortodox templom alapkövét tették le városunkban december 27-én.
untitled
Ortodox templom alapkövét tették le városunkban december 27-én.
Tisztelt Hévíziek!
Új időpontban a közmeghallgatás
Tisztelt Hévíziek!
Közérdekű közlemény
Társasházi kéményseprés 2020
Közérdekű közlemény
Modern, esztétikus megjelenést kapott a Hévízi Televízió stúdiója, mely a stáb interjúkészítéseinek, hírolvasásainak ad hátteret.
Megújult a Hévízi Televízió stúdiója
Vass Géza hévízi író adományozásának köszönhetően városi tulajdonba került a könyvtárat díszítő Magyarok története - Képes Krónika.
A városnak adományozta alkotását Vass Géza
Ünnepélyes alakuló ülését tartotta ma a város újonnan választott képviselő-testülete.
Alakuló ülését tartotta az új képviselő-testület
1956. október 23. forradalmi eseményeire emlékezett ma városunk.
A szabadság megtartásáért küzdeni kell
1956. október 23. forradalmi eseményeire emlékezett ma városunk.
Átvette megbízólevelét Hévíz újonnan megválasztott polgármestere és képviselői.
Átvehették a megbízóleveket, kezdődhet a munka
Átvette megbízólevelét Hévíz újonnan megválasztott polgármestere és képviselői.
Zala megye idősbarát önkormányzata 2019 megtisztelő díjat vehetett át ma Hévíz város önkormányzata.
Idősbarát önkormányzat díj Hévíznek
Vértanúinkra, az 1849. október 6-án Aradon kivégzett tábornokokra és az első felelős magyar kormány miniszterelnökére, a Pesten kivégzett gróf Batthyány Lajosra emlékeztünk ma.
Vértanúinkra emlékeztünk ma
Bővült és modernizálódott a városi térfigyelő- és rendszámfelismerő kamerarendszer.
Bővített, fejlesztett térfigyelő kamerarendszert adtak át

Lomatalanítás 2020
Hévíz a Giro d'Italia részhajrá területe lesz!
A legkedveltebb európai úticél lehet Hévíz

Megünnepelték az ápolókat Hévízen
Tálentum-Pódium (2020): Szulkovszky Zsófia
A dal ismét a miénk! Jelentkezz te is!

2020 - Felhívás díszdiploma igénylésre
Felhívás szálláshely-üzemeltetőknek