Bursa Hungarica-Pályázatok

ÉRTESÍTÉS Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíjpályázattal kapcsolatban Figyelem! Változás a pályázás rendjében!

Hévíz Város Képviselő-testülete 253/2012 (X.8.) határozatában döntött a mellett, hogy Hévíz Városa az idei évben is csatlakozzon a „Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíjpályázat” felhívásához. Ezzel együtt a Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíjpályázat elbírálásának helyi szabályzata is módosult, mivel az idei évtől kezdve a pályázati adatlapot elkészíteni csak interneten keresztül, az un. EPER-Bursa rendszerében lehetséges.

A pályázást az EMMI és az EMMI Támogatáskezelő várhatóan 2012. október 26. és november 23-a  között teszi lehetővé a diákok számára. Ebben az időszakban lesz lehetőség az EPER-Bursa rendszeréből a kitöltött adatlapokat eljuttatni a szükséges mellékletekkel együtt Hévíz Város Önkormányzat Polgármesteri Hivatalába.

A pályázati kiírás várhatóan október 26-án kerül kihirdetésre a helyben szokásos fórumokon.

További kérdéseikkel bátran fordulhatnak Cziotka Vanda közoktatási és kulturális referenshez. Elérhetősége: 83/500-855

Cimkék

Bursa Hungarica