Egyeztetések a GAMESZ-szal

Az eltelt időszak tapasztalatairól és a GAMESZ mûködtetésére, fejlesztésiére vonatkozó elképzeléseiről folytatott eszmecserét Papp Gábor polgármester és Laczkó Mária, az intézmény megbízott vezetője.

A polgármesteri hivatal képviseletében a bejárással egybekötött találkozón jelen volt Őry Rózsa kabinetvezető, Karsádi György városi főépítész, Molnár Andrea pályázati referens, valamint Halász Gábor, a Festetics Mûvelődési Központ igazgatója.

Elhangzott: az elmúlt hónapokban mind a hivatal, mind a GAMESZ részéről pozitív együttmûködést tapasztaltak a felek, különös tekintettel a városi rendezvények lebonyolítására vonatkozóan.

Laczkó Mária hangsúlyozta: az önkormányzat részéről rendkívül gyors és rugalmas reagálást tapasztalt a GAMESZ-t érintő kérdésekben. A megbízott vezető az intézményi bejárás során vázolta az épület mûszaki problémáit, melyekről – a polgármester kérésére – feljegyzést készít, hogy arról érdemben tárgyalhasson a testület.

Cimkék

GAMESZ hivatal polgármester