Elhunyt Bácsics Lajos

A hévízi sportélet kiemelkedő alakja távozott közülünk: 76 esztendős korában elhunyt Bácsics Lajos, „Csibu”, városunk labdarúgó sportjának jeles alakja.

Bácsics Lajos ötven évet töltött a pályán előbb játékosként, majd edzőként, 1991-ben a zalai edzők szavazata alapján a megyei bajnokság legjobb trénerévé választották, munkáját 1995-ben Hévíz városa Pro Cultura Hévíz díjjal ismerte el. Kitartást, elszántságot és elhivatottságot követelő edzői munkájának köszönhetően sok neves hévízi játékos került ki kezei alól, komoly eredményeket elérve és öregbítve a város sportéletének hírét.

Bácsics Lajost az önkormányzat saját halottjának tekinti, 2018. szeptember 4-én, 11.00 órakor veszünk búcsút tőle a hévízi temetőben.