Emléktábla és köszönet

Mától a Festetics téren köztéri padra felhelyezett emléktábla őrzi a város egyik hûséges látogatójának emlékét.

Albitz László tápszentmiklósi vendégünk évtizedeken keresztül járt rendszeresen városunkba feleségével. Az asszony 2015-ben elhunyt, özvegye az önkormányzatot kérte, hogy emléktáblát helyezhessen el egy padon felesége tiszteletére, akivel annyi szép emléket, rendkívül jó tapasztalatokat, örömteli gyógyulást éltek meg itt. Albitz László egyúttal köszönetét fejezte ki a városnak azokért a lehetőségekért, melyeket az ide gyógyulási, vagy kikapcsolódási szándékkal érkezőknek kínálnak, s a folyamatos fejlesztésekért, melyekkel Hévíz saját lakói és vendégei igényeit szolgálja ki színvonalasan.