Felhívás emlőszűrésre

A 2015 novemberében elmaradt emlőszûrés pótlására a Zala Megyei Kórház kitûzte az új időpontokat.

A Nemzeti Népegészségügyi Program keretében Zala Megyei Kórház Mammográfiás Laborjába emlőszûrésre várják azokat a 45-65 év közötti asszonyokat, akik személyre szóló meghívót kaptak.

Hévíz Város Önkormányzat a szûrésre való autóbuszos beszállítást térítés nélkül biztosítja.

Kérjük, akik igénybe kívánják venni a szállítást, telefonon jelezzék azt a

Védőnők 30/489-1343 telefonszámán

munkanapokon 8 és 16 óra között

legkésőbb 2016. március 11. (péntek) napjáig.

A szervezett beszállítás esetén a kiértesített szûrési időpont változhat, amelyről telefonon tájékoztatják a védőnők a jelentkezőket.

Tervezett indulás: a Hévízi Polgármesteri Hivatal elől

2016. március 18. (péntek) 7.30 óra

2016. március 21. (hétfő) 13 óra

Tájékoztatjuk, hogy a fent megjelölt időpontokban fogadják Önt a szûrőállomáson, abban az esetben is, ha Önnek a személyre szóló meghívója más időpontra szól.

A szûréshez a meghívólevél és a TAJ-kártya szükséges, amelyeket feltétlenül vigyenek magukkal.

Papp Gábor

polgármester