Festetics városok találkozója

Csurgó volt a házigazdája az idei esztendőben a Festetics Városok Találkozójának, melyen hagyományosan Hévíz, Keszthely és Csurgó, a Festeticsek örökségét őrző település rendez meg felváltva.

Az idei találkozó a három város középiskolai csapatainak vetélkedésével vette kezdetét, ezzel párhuzamosan Hévíz és Csurgó U13-as kézilabda csapatai is megmérkőztek egymással.

A találkozó hivatalos részeként Papp Gábor hévízi és Ruzsics Ferenc keszthelyi polgármester, valamint dr. Horváth József csurgói alpolgármester megkoszorúzta Festetics György szobrát, majd gálamûsor következett, melyen mindhárom város polgármestere köszöntőt mondott, a városok mûvészeti csoportjai pedig mûsort adtak. Hévízt a gálán a Happy Dixieland Band képviselte.