Forgalmi változás a Széchenyi utcán!

Tisztelt Hévíziek!

A Széchenyi utca felújítása olyan szakaszba jutott, hogy a Nagyparkoló bejárata és az Erzsébet királyné utca közötti szakaszt ideiglenesen a gépjármûvek elől le kell zárni. A for­galom irányító a lezárt szakaszon lévő ingatlanok tulajdono­sainak és vendégeinek gépkocsiját be fogja engedni.

Az Önkormányzat a közúti forgalom biztosításáról terelőút kijelölésével gondoskodik.

A Széchenyi utca Erzsébet királyné utca feletti szakaszai a Nagyparkolón keresztül, a Jókai és Attila utcák igénybevéte­lével lesznek megközelíthetőek. Az Attila utcából továbbra is csak jobbra lehet kikanyarodni. A Petőfi és Erzsébet királyné utcák forgalmi rendje nem változik, azonban az Erzsébet ki­rályné utcából csak balra, a Vörösmarty utca irányába lehet kanyarodni.

Az ideiglenes forgalmi rend várhatóan 4 hét időtartamot vesz igénybe.

Az Útlezárás kezdése augusztus 6.

Az új forgalmi rend kitáblázásáról, a terelő utak jelöléséről az Önkormányzat gondoskodik.

Az alábbi linken részletes térkép érhető el:

Tájékoztató