Lezárult a női kézilabda bajnokság

Véget ért az NB II. Női kézilabda bajnoksága a dél-nyugati csoportban. A 2015/16-os bajnokságot, akárcsak a korábbit, Zala megye rendezhette az MKSZ döntése alapján.

Papp Gábor, Hévíz polgármestere fogadta a rendező megye Kézilabda Szövetségének elnökét, Varga Sándort és a junior bajnokság legjobb gólátlagú játékosát, Borsi Fannit, a Hévíz átlövőjét, aki 16 bajnoki mérkőzésen 142 gólt szerzett.

A polgármester áttekintette Varga Sándorral a megye kézilabda sportjának jelenlegi helyzetét, szót ejtettek a közeljövő feladatairól, Iglódi Endre pedig tájékoztatta a bajnokság lebonyolításáról és az eredményekről.

A polgármester és a szövetség elnöke kupával és ajándékkal köszönte meg Borsi Fanni sport munkáját.