Hírek, Aktualitások

« vissza a rovat híreihez

Meghívó - Helyi értékek kiállítás

2017. szeptember 04.

MEGHÍVÓ

Nagyszabású szabadtéri regionális rendezvény „Helyi értékek” című kiállítására

2017. szeptember 12. Hévíz

Sok szeretettel meghívjuk a Belügyminisztérium Önkormányzati Koordinációs Iroda, a Belügyminisztérium Szociális Szövetkezeti Koordinációs Osztály és Hévíz Város Önkormányzata által megrendezésre kerülő szociális szövetkezetek szabadtéri Kiállítására, amely az „Önkormányzati fejlesztések figyelemmel kísérése II.” KÖFOP-2.3.4-VEKOP-15-2016-00002 azonosító számú kiemelt projekt keretében kerül megrendezésre.

A Kiállítás keretében az Nyugat-Dunántúli régió szociális szövetkezetei mutatkoznak be. A kiállítók a megvalósított közfoglalkoztatási programok eredményeit mutatják be, lehetőséget biztosítanak a településük megismerésére, az általuk készített termékek és a helyi ételek kóstolására, azok megvásárlására.

Kiállító lesz – többek között – a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara is, mely szervezet munkatársai szívesen válaszolnak az érdeklődők kérdéseire.

Egyéb program:

14 órától a hévízi Tiszta Forrás Dalkör műsora látható.

A Kiállítás Időpontja: 2017. szeptember 12. (kedd) 13:00 -16:30

A Kiállítás helyszíne: Hévíz, Deák tér

A rendezvényre a belépés díjtalan.

Címkék:
Az Ön neve: