Zala Megyei Tűzoltóbál

Zala Megyei Tûzoltószövetség 15. alkalommal rendezi meg hagyományos Tûzoltóbálját.

Melyre sok szeretettel várja vendégeit a rendvédelmi szervek állományából családtagjaikkal együtt, valamint a lakosság és a turisták köréből is.

Verseny védnökei:

- Fővédnök:   Rigó Csaba Balázs Zala Megyei kormánymegbízott úr.

- Védnökök:     Manninger Jenő országgyûlési képviselő.

Egri Gyula tûzoltó ezredes Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgató úr.

Papp Gábor Hévíz Város polgármestere, Zala Megyei Tûzoltószövetség alelnöke

A tûzoltóbál ideje:      2015. január 31. 18.00 óra

A tûzoltóbál helye:     Hévíz, Hunguest Hotel Panoráma

Hévíz, Petőfi Sándor utca 9.

A tûzoltóbáli belépő ára: 5500 Ft. Melyek igényelhetők a Katasztrófavédelmi Igazgatóságon és Kirendeltségeken, valamint a Hévízi Festetics György Mûvelődési központnál: 06-83/341-545 telefonszámon.

A tûzoltóbál programjai:

Ø      18,00–tól 19,00-ig Vendégeink fogadása, korhû öltözetû önkénteseinkkel.

Ø      19,15-tól Ünnepélyes megnyitó. A REZIDANCE Tánccsoport közremûködésével.

Ø      19,45-től „Öreg néne bőrzekéje” bohózat a Zalaszentiván ÖTE előadásában az Irígy Hónaljmirigy után szabadon

Ø      20,00-tól Svédasztalos vacsora. A Hotel Panoráma étterem szervírozásában.

Ø      23,30-tól Tombolahúzás

A programok között zenél a SILVER BAND TÁNCZENEKAR élőzenével