Őszi virágpompában mutatkozik már Hévíz

Az elmúlt napok során a GAMESZ munkatársai 25 ezer árvácskát ültettek ki a város közterületein található virágágyakba.

Az árvácskák összefüggő, vidám színfoltként jelennek meg a szemlélő számára. Jelenleg ugyan még nem látszik, tavasszal azonban csodás színpompával fog elárasztani minket az a 15 ezer tulipánhagyma, melyet szintén az őszi virágültetési munkák során ültettek ki az ágyásokba.

Bár az ősz kevés pompázó virág kiültetésének kedvez, az árvácskák számtalan fajtája mégis változatos, színes megjelenésûvé teszi a várost. A fák és cserjék levelei is már az ősz színeiben ragyognak, így Hévíz pompás látványt nyújt az érkezőnek.