Tisztelt Lakosság, kedves Vendégeink!

Hévíz május 1-jén ünnepli várossá avatásának 20. évfordulóját. Ebbõl az alkalomból május 1-jén 16.30 órától jubileumi ünnepséget rendez Városunk.

Hévíz május 1-jén ünnepli várossá avatásának 20. évfordulóját.
A rendezvény helyszíne a Deák téri nagyszínpad és környéke.

Városnapi ünnepségünk díszvendége lesz dr. Kövér László, a Magyar Országgyûlés elnöke, aki április 2. óta a köztársasági elnöki teendõket is ellátja. Elnök Úr városunk és Papp Gábor polgármester személyes meghívását elfogadva érkezik hozzánk, s ünnepi köszöntõ megtartását is vállalta.

Hévíz Város Önkormányzata és minden szervezõ nevében tisztelettel és szeretettel invitáljuk és várjuk Önöket jubileumi rendezvényünkre!

Cimkék

kover laszlo unnepség