Török tárgyalás

Üzleti célú tárgyalást folytatott ma a városházán Papp Gábor polgármester török vállalkozókkal.

Az üzletemberek Hévíz törökországi testvérvárosából, Fethiyéből érkeztek Hévízre. Hasan Özyer üzletember neve hazánkban is ismerősen cseng, hiszen az ő neve alatt jegyzett vállalkozás, az Özyer Csoport magyarországi leányvállalata, a Melis Investment Kft. vásárolta meg a fővárosi déli Klotild palotát, melynek felújításához már hozzá is fogtak.  Hasan Özyert hévízi befektetési lehetőségek is érdeklik, ezekről a lehetőségekről tárgyalt Papp Gábor polgármesterrel.

Az üzletembert elkísérte Vahit Nadir tanácsadó, valamint Bülent Mete és Birol Öztürk, utóbbiak Budapesten élő török üzletemberek, akik a Fethiye-i kapcsolat létrehozásában is aktív szerepet játszottak.