Újabb Fontana siker

Újabb sikereket könyvelhet el hévíz egytermes mozija, a Fontana Filmszínház.

A 2014-es esztendő mozi látogatottsági statisztika alapján ugyanis a mozi a „hagyományos filmszínházak”, azaz a nem multiplex mozik rangsorában a 10. helyen végzett. Békéscsaba, Szombathely, Eger, Gyöngyös, Dunaújváros vagy Szeged városát követve.
Hermann Katalin, a Festetics Mûvelődési Központ megbízott vezetője úgy értékeli: a sikerhez hozzájárult a város támogatása, az online megjelenések különböző felületeken, a dolgozók elkötelezettsége és áldozatkészsége.
További 10%-os növekedést jelentett az online jegyértékesítő rendszer bevezetése, melyhez a programot kifejezetten az intézmény kérésére írták meg.