Véget ért az osztályok versenye

A Föld Napja tiszteletére rendezett versengéssel utolsó állomásához érkezett a Hévíz Színpad Egyesület által még az e tanév elején útjára indított Év Osztálya verseny.

A fordulók kiértékelése és összegzése után megszületett a végleges sorrend, a legügyesebb osztályokat a városnapi ünnepség keretében jutalmazta Papp Gáborné, az egyesület alelnöke és Papp Gábor polgármester.

Az osztályok versenyében az első helyen az Illyés-iskola 2./b osztálya végzett, őket egy egynapos, zamárdi kalandparkbeli kirándulás illet meg. Második lett a 6./b, ők a veszprémi állatkertbe látogathatnak el, harmadik helyen a 2./a végzett, az osztály egy őrségi egynapos kirándulásra mehet.

A közönségdíjas a 4./b osztály, ők a budapesti Csodák Palotájába tehetnek kirándulást.

A jutalmakat a Hévíz Színpad Egyesület ajánlotta fel.

Cimkék

év osztálya Hévíz Színpad