További aktualitások

A rendhagyótól eltérő tájékoztatót tartott Papp Gábor polgármester a várost érintő aktuális kérdésekről ma a sajtó képviselőinek

Városinfó - rendhagyó tájékoztatót tartottak

Újabb szúnyogirtás!

Szeptemberben is irtják őket

Újabb szúnyogirtás!

Elkezdődött a járásokban az önkéntes területvédelmi tartalékos századok kialakítása, feltöltése.

Önkéntes katonákat toboroznak

A hévízi térségben a panziók, szállodák által a Kisfaludy-program első ütemében beadott 14 milliárdos fejlesztési igényhez 5,3 milliárd forinttal járul hozzá a kormány.

Példátlan kormányzati támogatás a turisztikai szektornak

Ma és holnap néhány órás vízhiány várható a nagyparkolónál.

Átmeneti vízhiány a nagyparkolónál

Ma és holnap néhány órás vízhiány várható a nagyparkolónál.

Szeptember 4-én, a munkaterület átadásával indulhatnak az Aquamarin szállodánál lévő területen a parkoló építési munkák, a kivitelezőről mai, soros ülésén döntött a képviselő-testület.

Ülésezett a testület - augusztusi összefoglaló

A hévízi sportélet kiemelkedő alakja távozott közülünk: 76 esztendős korában elhunyt Bácsics Lajos, „Csibu”, városunk labdarúgó sportjának jeles alakja.

Elhunyt Bácsics Lajos

1-8   9-16   17-24   25-32   33-40   41-48 >>