Taggyűlés
A többségi tulajdonos MNV Zrt. elfogadta a Szent András gyógykórház idei évi üzleti tervét a május 3-án tartott taggyûlésen.

Kvarda Attila, a kórház ügyvezető igazgatója elmondta: az üzleti terv a beruházások beaktiválása miatt kardinális kérdéseket vetett fel, ezekkel kapcsolatban a kisebbségi tulajdonos részéről több kérdés is felmerült.

A kisebbségi tulajdonos, azaz Hévíz Város Önkormányzata az üzleti tervvel kapcsolatos észrevételeit mind az MNV Zrt., mind a kórház ügyvezetése felé eljuttatta – jelezte Papp Gábor polgármester.

A május végén tartandó közgyûlésen ezen felvetéseket is figyelembe véve hallgatják meg és tárgyalják a kórház 2010. évi beszámolóját – hangzott el mindkét oldalról.