A húszezredik mozi nézőt köszönthették
Húszezredik látogatóját köszönthette a hévízi Fontana Filmszínház november 8-án. Bernáth Éva hévízi lakost Papp Gábor polgármester és Halász Gábor, a mozit is mûködtető I. Festetics György Mûvelődési Központ igazgatója pezsgővel és virággal köszöntötte.

A hévízi hölgy a köszöntés mellett a Dunafilm és az Intercom által küldött filmes ajándékcsomagját is átvehette. A mozi hamarosan egy, az ő nevére gravírozott táblát is elhelyez a nézőtér egy székén, ezzel is megtisztelve egyik „legszorgalmasabb” látogatóját.

Halász Gábor elmondta: a moziban a közelmúltban végrehajtott fejlesztések, különösen a 3D-s vetítések bevezetése megsokszorozta a nézőszámot, ráadásul a mozi kiválóan illeszkedik a város kulturális kínálatába is.