A megyei kézlabda szövetség elismerése
Elismerést vehetett át a Zala megyei Kézilabda Szövetségtől Papp Gábor.

A kézilabda sportágban betöltött szerepéért, az elért eredmények eléréséhez nyújtott kimagasló támogatásáért megyei szövetségi kitüntetésben részesült Hévíz polgármestere, Papp Gábor. Az elismerést a megyei kézilabda szövetség Zalaszentgróton tartott évadzáró közgyûlésén adta át Varga Sándor, a Zala megyei Kézilabda Szövetség elnöke.

A legmagasabb zalai szövetségi kitüntetésben részesült még Marczinka Csaba Nagykanizsáról, Pém Árpád Keszthelyről  és Soós Kálmán Veszprémből.

Jutalmazták az elmúlt év legjobb zalai sportolóit is: a zalaegerszegi Mester Anita 2016 gólkirálynője címet vehette át, míg a tavalyi esztendő legjobb zalai kézilabda  sportolói elismerést a hölgyeknél Czigány Nóra Hévízről, a férfiaknál Kiss Gergely Nagykanizsáról érdemelte ki.

A zalaszentgróti kézilabda események a Kézilabda a családban rendezvényen folytatódtak, ahol az olimpiai és világbajnoki ezüstérmes és Európa bajnok a 206-szoros magyar válogatott Farkas Ágnes volt a díszvendég.