A pedagógusok tiszteletére
A pedagógusnap tiszteletére mûsorral és fogadással kedveskedett a város oktatási intézményeiben dolgozó pedagógusoknak az önkormányzat.

A városháza dísztermében tartott ünnepségen Papp Gábor polgármester köszöntötte a pedagógusokat.

• Olyan az Önök munkája, mint a csen­des eső, amely jó so­ká­ig tart, áz­tat­ja a föld­ben meg­bú­jó ma­go­kat. Azok ma­guk­ba szív­ják a ned­ves­sé­get, és ké­sőbb ezért az­tán akár szá­raz­ság ide­jén is ké­pe­sek ter­mőre for­dul­ni – emelte ki. Az ünnepségen nyugdíjba vonulás alkalmával köszöntötte Király Lászlónét, a Bibó-gimnázium iskolatitkárát és Kiss Judit pszichológust is.

Az oktatási-nevelési intézmények dolgozóinak mûsorral és fogadással is kedveskedett az önkormányzat: az est folyamán  Női szeszély címmel adtak zenés-táncos mûsort Kökényessy Ági és Tallós Rita színmûvészek.

Nézze meg galériánkat!