A szabad magyar sajtó napja Hévízen
Március 15. a szabad magyar sajtó napja is egyben. Ebből az alkalomból – Hévízen első ízben – köszöntötte a sajtó meghívott képviselőit Papp Gábor polgármester.

A gyógyfürdő épületébe reggelivel egybekötött beszélgetésre invitálta a média munkatársait a város első embere. Rövid köszöntőjében hangsúlyozta: a sajtószabadság fontos vívmánya volt a cenzúra eltörlése, melynek helyébe egy sokkal nagyobb „cenzúra” lépett: az igazság, mely azóta is felülír mindent.

A polgármester kifejtette: Hévíz számára fontos a sajtóval való folyamatos kapcsolattartás, melynek már számos pozitív hozadéka volt az elmúlt hónapok során, s bízik benne, hogy a következő időszakban a kapcsolatok tovább erősödnek.

Nézze meg galériánkat!

(Forrás: Városháza)