A szaunavilággal ismerkedtek
Ismert tévés személyiségeket és a sajtó munkatársait várták a Hévízgyógyfürdő új wellness és terápiás részlegében tartott rendhagyó sajtótájékoztatóra. A cél, a tavaly átadott épület szolgáltatásainak és az úgynevezett szaunavilágnak a népszerûsítése volt, melyet a megjelentek maguk is kipróbálhattak, hogy aztán személyes tapasztalataikat megoszthassák olvasóikkal, hallgatóikkal.

A rendezvényen részt vett többek közt Müller Attila, a Cool TV mûsorvezetője, Beleznay Endre humorista valamint Váradi Zsolt színész, akit a Barátok közt címû sorozatból ismerhetnek a nézők. Czene Alexandra, wellness és terápiavezető röviden bemutatta a szaunavilágot, így elhangzott, hogy a wellness és terápiás részlegben két fényszauna, infraszauna, tepidárium, gőz- és sófürdő, valamint jégbarlang várja a felfrissülni vágyókat. A szaunázás része a felöntés, melyből itt ötféle áll a vendégek rendelkezésére. A reggeli, citrommal kombinált élénkítő hatású, az óceán fantázianevû a tengeri sóval a bőr megújulását segíti csakúgy, mint a sörös változat. A gyógynövényes kúrával a megfázás panaszait küzdhetik le a szaunázók, míg az illóolajos tavirózsa felöntés egyedül ennek a háznak a specialitása. Mindezeket a vendégek képzett szaunamester segítségével élvezhetik. S erre úgy tûnik van is igény városunkban, hiszen folyamatosan nő azoknak a száma, akik a terápiás centrum szaunarészlegét kipróbálják.

(Forrás: HÉVÍZI TV)