A városnak adományozta alkotását Vass Géza

Vass Géza hévízi író adományozásának köszönhetően városi tulajdonba került a könyvtárat díszítő Magyarok története - Képes Krónika.

A Buday Mihály festőművész által készített, a magyarság történetének kiemelkedő eseményeit bemutató képeket, és az ezekhez a Vass Géza által írt magyarázó szövegeket ma adta át ünnepélyes keretek között Vass Géza Papp Gábor polgármester, illetve a Festetics Művelődési Központot képviselő Szabados Rudolf részére, az átadást rögzítő okmányok aláírásával.
Papp Gábor polgármester elmondta: az önkormányzat nagy köszönettel és megbecsüléssel fogadta el Géza bácsi felajánlását.
- Géza bácsi tehetsége, szellemessége, a közéletben vállalt aktív szerepe révén üdítő színfoltja Hévíz életének, és munkásságával már eddig is olyat adott a közösségnek, ami a város szellemi kincseit gyarapítja. Örülök, hogy részesei lehettünk kisregényei megjelenésének, bemutatásának.
Örömmel vettünk részt kezdeményezésében, a szeretet fájának elültetésében az elmúlt évben. Géza bácsi értékes szereplője városunknak, aktivitása, pozitív életszemlélete irigylése méltó, és talán mindannyiunk számára példaként is szolgálhat - mondta el a polgármester.
Vass Géza úgy fogalmazott: Hévíz város polgármesterének támogatása kezdettől fogva megtisztelő számára, Papp Gábor olyan nemzeti értékeket képvisel, melyekkel íróként és hévízi polgárként is azonosulni tud.
Az átadási ceremóniát Varga Endre, a Musica Antiqua együttes vezetője és Laborfalvi Lászlóné zenejátéka színesítette.

Társasházi kéményseprés 2020
Megújult a Hévízi Televízió stúdiója
A városnak adományozta alkotását Vass Géza

Felgyúlt a második láng a város adventi koszorúján
Megérkezett a Mikulás a Református Gyülekezetbe
Egy cipősdoboznyi szeretet karácsonyra!

Hévíz Város Önkormányzata a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet Gróf I. Festetics György Művelődési Központ, Városi Könyvtár és Muzeális Gyűjtemény igazgató (magasabb vezető)munkakör betöltésére
Hévíz város I. számú fogászati körzet
Tájékoztató az idegenforgalmi adó 2020. évi mértékéről