Alaptalan rosszindulatú pletykáknak ne higgyen senki
A tanévkezdéssel párhuzamosan folyamatosan zajlanak a szülői értekezletek a város óvodai csoportjaiban is.

Az elmúlt napon az egregyi óvoda Méhecske csoportjában is tartottak értekezletet az óvónők. A szülői értekezleten megjelent Papp Gábor polgármester és Gelencsér János képviselő, azzal a szándékkal, hogy az óvodai összevonások, felújítások, bővítések témájában illetve más ügyekben felmerült kérdéseket magukkal a szülőkkel tisztázhassák. A polgármester ismételten bemutatta az önkormányzat óvodákkal kapcsolatos terveit, és várta az ehhez kapcsolódó kérdéseket, észrevételeket.

Közel egyórás beszélgetés után a szülők választ kaphattak a feltett kérdésekre, és tisztázhatták a városban keringő hírek többségének alaptalanságát is.

A polgármester ismételten kérte: alaptalan pletykáknak ne üljön fel senki, az óvodákkal kapcsolatos tervek egyelőre valóban még csak tervek, számos egyeztetés szükséges még ahhoz, hogy ezek konkrét formát öltsenek, s a szülők véleményét folyamatosan szeretné meghallgatni az önkormányzat.