Állami elismerések
Három Hévízhez kötődő személy is elismerésben részesült Budapesten, a Duna Palotában rendezett március 15-ei ünnepségen. Sólyom László a Magyar Köztársaság elnöke, a Magyar Köztársasági Érdemkereszt polgári tagozatát adományozta Fekete Györgynek, a Danubius Zrt. Hévízi Szállodák igazgatójának.

Dr. Gyenesei István önkormányzati miniszter a Köz Szolgálatáért Érdemjel arany fokozatában részesítette Vértes Árpádot, Hévíz polgármesterét, a Magyar Fürdővárosok Szövetség elnökét. A Magyar Sajtó Napja alkalmából oklevelet és tárgyjutalmat vehetett át dr. Gyenesei István önkormányzati minisztertől Sámel József, a Zalai Hírlap rovatvezetője, aki a hévízi eseményekről is számos alkalommal tájékoztatja a napilap olvasóit.

(Forrás: Hévízi TV)