Apróságok a hivatalban
Az egregyi óvoda apróságai látogattak el ma a polgármesteri hivatalba.

Látogatásuk immár hagyományosnak mondható, hiszen az elmúlt években, miután a gyerekek elhelyezték a ’48-as emlékmûnél kis kokárdáikat, virágaikat, a hivatal épületébe vezetett az útjuk, hogy belülről is lássák, hogyan, kik irányítják a várost, amelyben ők és szüleik is élnek.

A gyerekeket és kísérőiket Papp Gábor polgármester és Kepli József János alpolgármester is fogadta irodájában. Az apróságok elfoglalták a tárgyalóasztalt, megcsodálták azt a sok ajándékot, melyeket távoli országokból érkező vendégek hoztak a város vezetőinek. Legjobban azonban az akváriumban lévő aranyhalak no meg a város jelképes kulcsa, illetve egy igazi huszárkadr kötötte le érdeklődésüket.

Ahogyan pedig az illik, a különleges delegációt meg is kínálták a látogatás végén: pogácsával és üdítővel kedveskedtek nekik a vendéglátók.

Nézze meg galériánkat!