Avatják a hévízi városközpontot
2010. szeptember 19-én ünnepélyes keretek közt adják át a megújult hévízi városközpontot. A nemzeti színû szalag átvágása és a sétányszentelés után a program a Festetics téren, rossz idő esetén a Deák téren folytatódik, ahol ünnepi beszédet mond a város díszpolgára, dr. Festetics György. A rendezvényen fellép többek közt Mága Zoltán hegedûmûvész, az estet pedig bál és tûzijáték zárja. A részleteket itt olvashatják!

A Sétáló utca (Rákóczi utca) avatása
2010. szeptember 19. vasárnap 16 óra

16.00 A Sétáló utca avatása – az Erste Bank felőli oldalon
A nemzeti színû szalag átvágása után a sétányt megáldja: Kozma Imre atya és Kiss László esperes-plébános