Beterjesztették a költségvetést
Szakmai beszámolókat és elszámolásokat tárgyalt és fogadott el többek között a képviselő-testület február 15-i, rendkívüli ülésén.

A polgármester a szobakiadók szövetsége, a TDM egyesület, valamint a sportkör beszámolóját és annak alapján az általuk végzett kiemelkedőnek minősítette, s az ülésen is megköszönte az említett szervezeteknek a város érdekében végzett munkáját. Az ülésen a törvényi előírásoknak megfelelően beterjesztették a város ez évi költségvetését, melyet azonban egyelőre nem fogadott el a testület. A büdzsé végleges számai várhatóan a hónap végi soros ülésen válnak elfogadottá, eddigre érkeznek be ugyanis a Hévízzel egyes feladatok ellátására társult önkormányzatok költségvetési rendeletei is, ezek nélkül ugyanis a hévízi számok sem véglegesíthetők. Miután a város rendelkezik átmeneti költségvetéssel, az év első hónapjainak tervezésében fennakadás nem történik. Törvényi előírásoknak megfelelően foglalkozott a testület a hétvégi fogorvosi ügyelet ellátásának kérdéseivel is. Mivel a hévízi fogorvosok nem vállalták az ügyeleti rendszer mûködtetését, Hévíz előbb Keszthelyt kereste meg együttmûködési javaslatával. Az ellátási körzet számainak kedvezőtlen alakulása miatt azonban Keszthely a feladatot nem tudta vállalni, így Hévíz Zalaegerszeggel köt megállapodást. Papp Gábor hangsúlyozta: a megoldást átmeneti tekinti az önkormányzat, amint kedvezőbb lehetőség adódik, élni kívánnak vele.